greekmotorhomers forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
greekmotorhomers forum

The Greek motor homers forum

Το forum έκανε τον κύκλο του και ... κλείνει!

Μπορούμε να τα λέμε πλέον στο forum της Ε.Λ.Α.Τ. ή στη σελίδα μας στο facebook.

Καλή αντάμωση στα νέα λημέρια!

Ιστόχωροι που μας ενδιαφέρουν



Το ιστολόγιο μας Ταξιδεύοντας με αυτοκινούμενο

Η σελίδα μας στο Facebook

Το ιστολόγιο μας Ταξιδεύοντας ... χωρίς αυτοκινούμενο

------------------------------------------------------
Ιστόχωροι με αντικείμενο το "Αυτοκινούμενο"

Ελληνική Λέσχη Αυτοκινούμενων

Camper lovers

paramotor/ forum Camper Life

Zampetas.gr Forum

Navigation


5 posters

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    avatar
    vaskar


    Number of posts : 14
    Age : 72
    Location : ΑΘΗΝΑ
    Registration date : 2009-02-16

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by vaskar Mon Feb 23, 2009 9:16 pm

    ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΚΕΨΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΗΚΑΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΑ FORUMS ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ, ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΑ (paramotor, camperlovers, icamp, greekmotorhomers).
    ΕΠΙΣΗΣ, ΣΤΑΛΘΗΚΑΝ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ.
    ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ FORUM TOY ZAΜΠΕΤΑ, ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ (ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΔΕΛΦΟΥΣ ΖΑΜΠΕΤΑ, ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΩΜΕΝΟΙ ΚΑΜΠΕΡΙΣΤΕΣ)

    ΚΑΤ’ ΑΡΧΗΝ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ, ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΜΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΟ, «ΕΣΤΗΣΑΝ» ΑΥΤΑ ΤΑ FORUMS.

    ΟΜΩΣ, ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ, ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΩΙΣΤΙΚΗ ΤΑΣΗ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΣΑΣ.

    ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΛΕΣΧΗ, ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΛΗ, ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ – ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ – ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΛΩΝ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΝΟΣ SITE ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ FORUM, ΟΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΑΣ ΠΑΘΟΣ.

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΝΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥΣ.

    ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ, ΤΑ ΜΕΛΗ ΓΙΑ ΚΑΘΕ FORUM ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΟΥΝ, ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΤΙΣ ΔΥΟ, ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΡΕΙΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΒΟΥΡΑΣ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΟΥ).

    ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΙ.

    ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΕΝΑ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ SITE ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ FORUM, ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΤΑΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ «ΟΜΑΔΩΝ», ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΑΙΝΟΝΤΑΙ (ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΞ ΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ FORUM).

    ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΕΣ ??

    ________________________

    ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ

    ΕΧΩ ΚΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ ’80, ΟΤΑΝ Η ΖΩΗ ΤΗΣ «ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ» ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΜΕ ΤΟΤΕ, ΔΙΗΡΚΕΣΕ ΜΟΛΙΣ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΩΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΕΛΩΝ, ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ «ΚΛΕΙΣΤΩΝ» ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ.

    ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ

    _________________________

    ΤΕΛΟΣ, ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ, ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΩ.

    ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ



    Βασίλης
    avatar
    dimitris


    Number of posts : 4
    Age : 72
    Location : dimitris
    Registration date : 2009-02-22

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Re: ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by dimitris Mon Feb 23, 2009 10:07 pm

    φιλε βασιλη και απο αυτο το site αλλα και απο προσωπικη συνομιλια που ειχαμε ξερεις οτι συμφωνω και η απαντηση μου σκοπο εχει να προτρεψει και αλλους καλους φιλους να ειμαστε ολοι μαζι για να μπορεσουμε
    να βγαλουμε και τον καβουρα αλλα και το ζουμι του και περιμενω απαντησεις περι αυτου και απο τους υπολοιπους
    ευχαριστω
    δημητρης
    aef
    aef
    Admin


    Number of posts : 54
    Age : 68
    Location : Athens, Greece
    Registration date : 2008-12-06

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Re: ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by aef Tue Feb 24, 2009 12:54 am

    Αγαπητοί φίλοι, Βασίλη και Δημήτρη,

    Σε συνέχεια των τοποθετήσεων σας, επιγραμματικά σημειώνω:
    1) Και βέβαια δεν δικαιολογείται η πολυδιάστατη διαδικτυακή παρουσία των φίλων του "αυτοκινούμενου" ιδιαίτερα όταν αυτοί δεν υπερβαίνουν μισή χιλιάδα (άντε να είναι και λίγοι παραπάνω).
    2) Πιθανά, οι μέχρι τώρα πρωτοβουλίες μπορεί να αποδοθούν σε διαφόρους λόγους και προθέσεις, όπως για παράδειγμα ο λόγος του "εγωισμού" στον οποίο αναφέρεσαι Βασίλη ή ακόμα η διεκδίκηση της πρωτοκαθεδρίας στο χώρο κλπ. Η διερεύνηση όμως αυτών των λόγων ίσως αποτελεί αντικείμενο "ψυχιατρικής μελέτης" και εκτιμώ ότι δεν μας αφορά.
    3) Από την πολύ μικρή εμπειρία μου με το "χώρο", εννοώ την Ε.Λ.Α.Τ. αλλά και ως χρήστης camper, έχω την αίσθηση για ένα "διάχυτο παράπονο" των μελών της Λέσχης αλλά και αυτών που έχουν επιλέξει (για τους δικούς τους λόγους) την αποστασιοποίηση από αυτήν, αναφορικά με την παρουσία ή όρθωση της Λέσχης στο διαδίκτυο. Το παράπονο αφενός είναι εύλογο, καθώς δεν χρειάζεται και ιδιαίτερη προσπάθεια για να καταλάβει κάποιος την "ένδεια", αφετέρου όμως δεν έχω αντιληφθεί κάποια πρόταση ή κάποια πρωτοβουλία μέσω της οποίας θα γινόταν η ανατροπή της υφιστάμενης κατάστασης. Μάλλον ευχολόγια και αναμονή ........ Mad
    4) Πιστεύω, όπως και εσείς, ότι η Ε.Λ.Α.Τ. θα πρέπει να διαθέτει ένα site, ένα blog και ένα forum και μέσω αυτών θα μπορούν τα μέλη να ενημερώνονται και να εκφράζονται. Επιπρόσθετα, υπάρχει η δυνατότητα για mail server, έτσι ώστε όλα τα μέλη της Ε.Λ.Α.Τ. να έχουν ηλεκτρονικό ταχυδρομείο της Λέσχης, εφόσον το επιθυμούν. Με τον τρόπο αυτό, θα μπορούν μέσω του κεντρικού ιστότοπου της Ε.Λ.Α.Τ. να προβάλουν και τις δικές τους "πρωτοβουλίες", δηλαδή τα blog ή τα sites που έχουν. Οι διαθέσιμες σχετικές τεχνολογίες για το σχεδιασμό και την υποστήριξη ισοσελίδων, ιστολογίων και χώρου συζητήσεων προσφέρουν πληθώρα λύσεων και το μόνο που χρειάζεται είναι να καθορισθούν ο σκοπός, οι στόχοι, το πλαίσιο λειτουργίας και η υποστήριξη του όλου εγχειρήματος. Η ανάθεση του project σε μια εξειδικευμένη εταιρία πλεονεκτεί αφενός ως προς την ταχύτητα υλοποίησης του καθώς και την "τελειότητα" αλλά μειονεκτεί αναφορικά με το κόστος ανάπτυξης, το κόστος υποστήριξης και την αφαίρεση της δυνατότητας κάθε εθελοντικής συνεισφοράς. Το προς τα που θα πρέπει να κινηθεί η Ε.Λ.Α.Τ., είναι θέμα ανοικτής συζήτησης κατά την οποία θα συζητηθούν όλοι οι παράμετροι και θα ληφθούν οριστικές αποφάσεις.

    Αναμφίβολα, πρέπει να υπάρξει μια πρωτοβουλία και είναι με την πρώτη ευκαιρία μπορούμε να το συζητήσουμε. Άλλωστε, οι εμπειρίες των "παλαιοσειρών" είναι πολύτιμες για την αποφυγή των ίδιων λαθών, των ίδιων απογοητεύσεων.

    Να είστε καλά,
    Ανδρόνικος
    avatar
    magbas


    Number of posts : 20
    Registration date : 2008-12-08

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Re: ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by magbas Tue Feb 24, 2009 1:34 am

    Mad αγαπητοί φίλοι Βασίλη και Δημήτρη καί Ανδρόνικε
    δεν χρειάζεται να κουράζεστε.Οί απαντήσεις έχουν δωθεί από τα γραφόμενα μας.
    1)ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΙ.(καί εννοείτε του motorhome club)
    2)η Ε.Λ.Α.Τ. θα πρέπει να διαθέτει ένα site, ένα blog και ένα forum και μέσω αυτών θα μπορούν τα μέλη να ενημερώνονται και να εκφράζονται.

    3)μέσω του κεντρικού ιστότοπου της Ε.Λ.Α.Τ. να προβάλουν και τις δικές τους "πρωτοβουλίες", δηλαδή τα blog ή τα sites που έχουν.
    4)Τό προς τα που θα πρέπει να κινηθεί η Ε.Λ.Α.Τ., είναι θέμα ανοικτής συζήτησης κατά την οποία θα συζητηθούν όλοι οι παράμετροι και θα ληφθούν οριστικές αποφάσεις.


    Στήν τελευταία συνάντηση στήν θήβα συζητήθηκε τό θέμα τής ιστοσελίδας πλήν όμως δέν κατέληξαν σέ συγκεκριμένα συμπεράσματα.Προβλήθηκαν λόγοι οικονομικοί.Δέν έμαθα περισσότερα γιατί δέ πήγα.Αν κάποιος γνωρίζει περισσότερα ας μάς ενημερωσει.
    avatar
    vaskar


    Number of posts : 14
    Age : 72
    Location : ΑΘΗΝΑ
    Registration date : 2009-02-16

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Re: ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by vaskar Fri Feb 27, 2009 12:44 am

    Χαίρομαι που υπάρχει κάποια σύμπνοια και κοινή, κατ' αρχήν, αντιμετώπιση στο σημαντικό, πιστεύω, αυτό θέμα.
    Θα έχουμε την ευκαιρία να τα συζητήσουμε και από κοντά στον Τυρναβο. Εχω μιλήσει και με άλλους που θέλουν να βοηθήσουν ή να προτείνουν ιδέες.
    MAGBAS (ΒΑΣΙΛΗ ?) θα είσαι εκεί ?
    Βασίλης
    vaskar
    avatar
    magbas


    Number of posts : 20
    Registration date : 2008-12-08

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Re: ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by magbas Wed Mar 04, 2009 5:44 pm

    vaskar wrote:Χαίρομαι που υπάρχει κάποια σύμπνοια και κοινή, κατ' αρχήν, αντιμετώπιση στο σημαντικό, πιστεύω, αυτό θέμα.
    Θα έχουμε την ευκαιρία να τα συζητήσουμε και από κοντά στον Τυρναβο. Εχω μιλήσει και με άλλους που θέλουν να βοηθήσουν ή να προτείνουν ιδέες.
    MAGBAS (ΒΑΣΙΛΗ ?) θα είσαι εκεί ?
    Βασίλης
    vaskar

    Συνονόματε Βασίλη,

    Έλαβα αργά το μήνυμά σου λόγω της προετοιμασίας του camper για τετραήμερο.Προσωπικοί λόγοι δεν επέτρεψαν την συμμετοχή στην συνάντηση της Ε.Λ.Α.Τ όπου θα είχαμε την ευκαιρία για κατ’ιδίαν συζητήσεις.Στήν επόμενη συνάντηση θα φροντίσω να είμαι εκεί και να τα πούμε.
    avatar
    vamar


    Number of posts : 8
    Age : 76
    Location : athens
    Registration date : 2009-11-21

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Re: ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by vamar Sat Nov 21, 2009 11:36 pm

    παιδιά , χαιρετώ όλους μέ πολύ χαρά.είμαι φρέσκος στό forum,γιάτί περίμενα κι'εγώ νά οργανώσει ο σύλλογός μας κάτι τέτοιο[ η ΕΛΑΤ].Κάτι τέτοιο όμως δεν έγινε, παρ'ότι είχαμε γενική αναβάθμηση τού site.Ισως στό μέλλον.Μέ έχει καλύψει επί τού θέματος ο βασίλης, καί τ'αλλα τά παιδιά καί δέν θέλω νά επεκταθώ.Θέλω νά ξεκινήσω νά μιλάω μόνο γιά ταξίδια, και πώς μπορούμε μέ τήν ανταλαγή εμπειριών,νά περάσουμε καλύτερα,στήν επόμενη μας, έξοδο.Εγώ είμαι συνταξιούχος,τά 2 τελευταία χρόνια,καί πραγματικά τώρα απολαμβάνω τό camper.Συνήθως ταξιδεύω στήν ευρώπη[διοτι υπάρχει σπιτι στήν αιγινα γιά τόν αυγουστο], καί έχω ταξιδέψει πειό πολύ στήν σκανδιναβία.[7-8 φορές].Φέτος είμαστε 2 μήνες ισπανία -πορτογαλία.Ετσι πιστεύω ότι θά βρούμε πολλά νά πούμε .Ηδη ψαχνόμαστε γιά τό καλοκαίρι τού 2010.Ελπίζω νά πέσουν ιδέες στό τραπέζι,νά μπορέσουμε ν'αποφασίσουμε όλοι μας γιά τό καλύτερο.χαιρετώ πάλι τήν παρέα, καί εύχομαι καλά ταξίδια
    βαγγέλης
    aef
    aef
    Admin


    Number of posts : 54
    Age : 68
    Location : Athens, Greece
    Registration date : 2008-12-06

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Απάντηση στον Vamar

    Post by aef Sun Nov 22, 2009 9:25 am

    βλ. την απάντηση
    aef
    aef
    Admin


    Number of posts : 54
    Age : 68
    Location : Athens, Greece
    Registration date : 2008-12-06

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Καλορίζικο το forum της Ε.Λ.Α.Τ.

    Post by aef Sun Mar 07, 2010 3:34 pm

    Φίλε Βασίλη,
    Πέρασε ένας χρόνος από την ανάρτηση του μηνύματος σου στο οποίο εξέφρασες την επιθυμία για τη δημιουργία ενός forum ενταγμένου στην ιστοσελίδα της Ε.Λ.Α.Τ. και αυτό πλέον είναι .... ΓΕΓΟΝΟΣ!
    Εύχομαι συγχαρητήρια στον πρωτεργάτη του και ελπίζω, όταν ανοίξει για όλα τα μέλη και τους φίλους της Λέσχης, να αποτελέσει το βασικό χώρο ενημέρωσης και συζητήσεων των εραστών του αυτοκινούμενου τουρισμού.
    avatar
    vaskar


    Number of posts : 14
    Age : 72
    Location : ΑΘΗΝΑ
    Registration date : 2009-02-16

    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Re: ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by vaskar Mon Mar 08, 2010 9:13 pm

    Ανδρόνικε,
    Θα επαναλάβω το δικό σου trailer : αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι.
    Θα είμαστε όλοι εκεί.
    Φαίνεται ότι υπάρχει μεγαλύτερο πλέον ενδιαφέρον και από άλλα μέλη. Σαν παράδειγμα, στη συνάντηση στον Αλμυρό, ο Γιάννης και ο Αντώνης, νέα μέλη του Δ.Σ., σημείωναν τα e-mail όλων, για χρήση στις ενδο-λεσχικές επαφές.
    Φιλικά,
    Βασίλης

    Sponsored content


    ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ Empty Re: ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ FORUM ΛΕΣΧΗΣ

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 8:40 pm